خرید 30 مدل ابزار شعبده بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده

 • 26 اردیبهشت 1400
 • 0 نظر
 • حسین محبی

هنر شعبده بازی هیچ محدودیت سنی ندارد و برای همه سنین جذاب است. کودکان بیشتر از بقیه سنین مجذوب و مبهوت این هنر می شوند و همواره سعی داشته اند با ابزارهای دم دست برای دوستان و اعضای خانواده دست به شعبده بازی بزنند. در این مقاله شما را با چند تردستی ساده به کمک ابزار شعبده بازی آشنا می کنیم.

ابزار شعبده بازی شامل محصولاتی همراه با نکاتی ریز است که کودکان می توانند به راحتی از این وسایل استفاده کنند و موجب تعجب دیگران شوند.

پیشنهاد:
چه عواملی باعث بثورات پوشک در نوزادان می شود؟

مدل توپ و قندان سحرآمیز

این قندان سحرآمیز یک قندان معمولی نیست؛ به طوری که توپ های درونش هیچ گاه تمام نمی شود و کودک شما می تواند هر چقدر که دوست دارد برای تماشاچیان خود توپ ظاهر کرده و مجددا آن را غیب کنید.

نحوه ی انجام این تردستی زیبا بدین صورت است که ابتدا کودک باید توپ داخل قندان را به تماشاچی بدهد تا از خالی بودن قندان مطمئن شود. سپس درب قندان را گذاشته و با خواندن یک ورد جادویی و یا حرکت نمایشی زیبا در قندان را بردارد. اینجاست که همگان در اوج شگفتی و ناباوری، توپی دیگر را داخل قندان مشاهده می کنند.

مدل عصای جادویی

هنگامی که کودک شما این عصای سحرآمیز را در دست خویش نگه می دارد با کمی تمرکز بر روی آن و یا خواندن یک ورد جادویی، همگی خواهند دید که عصای جادویی به شکل باور نکردنی درون دستانش در حال حرکت بوده و بر خلاف جاذبه زمین به سمت بالا حرکت می کند.

کودک می تواند در صورت اصرار تماشاچی جهت بررسی بیشتر، عصا و دست خود را به او نشان دهد تا از وجود حقه هایی نظیر آهن ربا و غیره خیالش راحت شود.

مدل پارچه غیب کن

کودک به کمک انگشت مصنوعی می تواند هر نوع پارچه معمولی را که از قبل توسط حضار بررسی شده است را در یک چشم بهم زدن ما بین دستان خود غیب کرده و در میان بهت و حیرت تماشاچیان مجدد پارچه را از هوا شکار کرده و ظاهر نماید.

مدل پاکت سیگار جادویی

در ابتدای اجرای این تردستی کودک یک پاکت کامل سیگار را از جیب خود درآورده و به تماشاچیان نشان می دهد و سپس آن را در جعبه مخصوص خود قرار می دهد و با کشیدن یک پارچه بر روی آن و خواندن یک ورد جادویی تمام سیگارها را غیب می کند؛ به طوری که گویی از ابتدا هیچ گونه سیگاری درون جعبه وجود نداشته است.

مدل سکه غیب کن

شعبده سکه غیب کن یک محصول بی نظیر و شعبده ای خارق العاده در مقابل چشم تماشاچیان است . در این شعبده کودک شما یک سکه را با یک ترفند جادویی بی نظیر غیب کرده و سپس ظاهر می کند.

مدل آدامس

در این شعبده بازی جالب شعبده باز در ابتدا یک آدامس تریدنت بزرگ را به حضار نشان می دهد و سپس با یک حرکت آن را تبدیل به دو آدامس موزی و نعنایی کرده و مجددا با یک حرکت آن را تبدیل به آدامس تریدنت می کند.

مدل تبدیل آتش به شاخه گل

در این اجرای زیبا شعبده باز در ابتدا در دست خود یک مشعل دارد که با کبریت یا فندک آن را روشن می کند. سپس با چند حرکت و یک فوت جادویی مشعل آتشین تبدیل به یک شاخه گل قرمز زیبا می شود.

مدل لامپ جادویی

لامپ کاملا مخصوص هست؛ اما هیچ کس این مسئله را متوجه نخواهد شد. شعبده باز یک لامپ به ظاهر معمولی را از کیف خود در آورده و در بین حضار مدعی می شود که می تواند با قدرت خود این لامپ را روشن کند. سپس لامپ را به یکی از تماشاچیان داده تا از نزدیک ببیند .

پس از دیدن لامپ توسط تماشاچی او لامپ را در دستان خالی خود گرفته و به سمت تماشاچیان ایستاده و به لامپ خیره می شود. ناگهان همه خواهند دید لامپ به راحتی بدون هیچگونه سیم یا کابل برقی در دستان شعبده باز روشن می شود.

مدل قاشق سحرآمیز

شعبده باز در ابتدا یک قاشق به ظاهر معمولی و یک کارت ویزیت را که عکس قاشق روی آن چاپ شده به حضار نشان می دهد. سپس از یکی از حضار می خواهد تا با خودکار روی کارت مورد نظر امضا کند یا چیزی بنویسد و کارت را پشت و رو روی زمین قرار دهد.

سپس با یک نگاه قاشقی را که در دستش بوده است می شکند و با یک فوت جادویی نقاشی قاشق بر روی کارت نیز که قبلاً تماشاچی امضا کرده بود خم می شود.

لیست محصولات منتخب سایت بوم اسپورت برای این نوشته

خرید ابزار شعبده بازی عصای جادویی کد shb89

عصای جادویی بالا رونده یک محصول بی نظیر و شعبده ای خارق العاده در مقابل چشم تماشاچیان شماست. هنگامی که شما این عصای سحرآمیز را در دست خویش نگه می دارید با کمی تمرکز بر روی آن و یا خواندن یک ورد جادویی، همگی خواهند دید که عصای جادویی به شکل باور نکردنی درون دستان شما در حال حرکت می باشد و بر خلاف جاذبه زمین به سمت بالا حرکت می کند. چیزی که هیچکس باور نمی کند که یک شیء معمولی و بی جان کاملا هوشمند بوده و مانند یک موجود زنده در دستان شما حرکت کند. حتی شما می توانید در صورت اصرار تماشاچی جهت بررسی بیشتر، عصا و دست خود را به او نشان دهید تا از وجود حقه هایی نظیر آهن ربا و غیره خیالش راحت شود.

خرید ابزار شعبده بازی مدل توپ و قندان سحرامیز DSK

مشخصات کلی

 • ابعاد
  170*120*50 میلی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • وزن بسته بندی
  200 گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی

خرید ابزار شعبده بازی مدل پاکت سیگار جادویی DSK

پاکت سیگار جادویی از آن دست شعبده هایی است که میتوانید در هر محفل دوستانه ای نظر تمام اطرافیانتان را به خود جلب کرده و برای مدتی آنها را در بهت و حیرت فرو ببرید. در ابتدای اجرای این تردستی شما یک پاکت کامل سیگار را از جیب خود درآورده و به تماشاچیان نشان میدهید و سپس آن را در جعبه مخصوص خود قرار میدهید و با کشیدن یک پارچه بر روی آن و خواندن یک ورد جادویی تمام سیگارها را غیب میکنید , طوری که گویی از ابتدا هیچ گونه سیگاری درون جعبه وجود نداشته است. دقت بفرمائید که این وسیله به دلیل جنبه تردستی که برای آن در نظر گرفته شده است از سیگارهای واقعی ساخته نشده , و تنها این ذهنیت را در بین حضار القا میکند که سیگارها کاملا طبیعی و واقعی هستند. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید…

ادامه مطلب

خرید ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ 002

ابزار شعبده بازی " اجی مجیک " به شما کمک می کند تا 11 ترفند برتر شعبده بازی را یاد بگیرید و دوستانتان را حسابی متعجب کنید . این پک سرگرم کننده در یک بسته بندی با کیفیت و بادوام در ابعاد 36×25 برای شما ارسال می شود و شامل عصای بالا رونده جادویی ، حدس جمع اعداد ، قفل سحرآمیز ، توپ و جام جادویی ، پیچ و مهره سحرآمیز و …. است . برای فراگیری راز این ترفندها یک دیسک که شامل اجرا و بازگویی رازهای شعبده بازی می باشد درون پک موجود است . توصیه می شود ترفندها رو چندین و چند مرتبه تمرین و تکرار کنید تا دوستانتان را مجذوب خود کنید . این مجموعه هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و مناسب تمامی سنین می باشد .

خرید ابزار شعبده بازی مدل پارچه غیب کن DSK176

انگشت مصنوعی یکی از رایج ترین لوازم استفاده شده توسط جادوگران در طول اجرای انهاست،زیرا انها میتوانند برای بسیاری از موارد و به روش های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. کوچک و قابل حمل بودن این وسیله ان را تبدیل به یک سرگرمی فوق العاده جذاب ،در محافل دوستانه کرده است. این شصت جادویی و قابل انعطاف بوده و هیچ گونه شک و تردیدی را برای تماشاچیان ایجاد نمیکند ، و به کمک ان میتوانید هر نوع پارچه معمولی را که از قبل توسط حضار بررسی شده است را در یک چشم بهم زدن با انجام یک جادوی سحر امیز ،ما بین دستان خود غیب کرده و در میان بهت و حیرت تماشاچیان مجدد پارچه را از هوا شکار کرده و ظاهر کنید. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

خرید ابزار شعبده بازی حلقه و زنجیر سحرامیز مدل DSK193

حلقه و زنجیر یکی از جمله بازیهایست که به کمک آن می توان ساعت ها مخ دوستانتان را به بازی و سرگرمی بگیرید این وسیله تشکیل شده از یک زنجیر و یک حلقه بدون درز و شکاف که قبل و بعد از بازی می توان آن را در اختیار ببیننده قرار داد تا چک کند که حقه ای در این زنجیر و حلقه به کار نرفته است و سپس بازی را شروع کرد. ابتدا زنجیر را به دور دست خود بیندازید و سپس حلقه را از وسط زنجیر بالا بیاورید و در یک لحظه حلقه را رها سازید حال تماشاچیان این بازی با حیرت خواهند دید که به طور معجزه آسایی حلقه به زنجیره گره خورده و قلاب شده.امکان دارد در هنگام اجرای این بازی افرادی به شما بگویند که آنها نیز به راحتی می توانند این کار را انجام دهند درنگ نکنید و حلقه و زنجیر را در اختیار آنها قرار دهید مطمئن باشید هیچ کس جز شما که بعد از خرید این وسیله حقه اش را یاد می گیرد قادر به اجرای این بازی نخواهد بود.تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است.  نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

خرید ابزار شعبده بازی طرح کارت نامرئی مدل DSK

این کارت  جادویی ، تردستی بسیار و زیبا و شگفت انگیزی است که بزرگ و کوچک را به شگفتی و حیرت خواهد انداخت. شیوه انجام این شعبده زیبا بدین صورت است که هنگامی که تماشاچیان در حال دیدن این کارت  می باشند شما می توانید با خواندن یک ورد جادویی و یا حرکت های نمایشی دیگر مانند فوت کردن و … ، در یک چشم به هم زدن جلوی همگان تصویر روی کارت را ناپدید کرده و با همان سرعت مجددا به حالت اولیه برگردانید. نکته جالب این شعبده بازی زیبا این است که هیچ کسی جز شما نمی تواند این کار را انجام دهد حتی اگر شما این کارت  نامرئی را به دست خود شخص بدهید. پس خیالتان راحت باشد و با اعتماد به نفس کامل این کار را انجام دهید. فقط هرگز راز آنرا فاش نکنید !!! تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

خرید ابزار شعبده بازی طرح انفجار تاس DSK172

در اجرا جالب این وسیله تماشاچیان با تعجب خواهند دید که در یک چشم به هم زدن تاس بزرگ داخل ظرف با حرکت مخصوص شعبده باز به چندین تاس کوچک تبدیل شده و گویی تاس بزرگ با یک انفجار به تاسهای کوچک تبدیل شده… این محصول سحر امیز،به انفجار تاس معروف است.علت نام گذاری این تردستی زیبا تبدیل شدن یک تاس بزرگ در یک چشم بهم زدن به چند تاس کوچکتر می باشد و القای این حس به تماشاچیان که تاس بزرگ در یک لحظه منفجر شده و به چند تکه تبدیل شده است. بله !!! این واقعا حیرت انگیز است و جالبتر اینکه تمامی تاس های کوچک را میتوانید برای بررسی به دست تماشاچیان بدهید. در اجرایی متفاوت از این وسیله حتی میتوانید تاس بزرگ را غیب کرده و این بار در قالب تاسی به همان شکل منتها در ابعادی کوچکتر از جایی دیگر ظاهر کنید ( مثلا از پشت گوش یکی از تماشاچیان یا جیب دیگران…) نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید…

ادامه مطلب

خرید ابزار شعبده بازی مدل عابر بانک کدEMS-07

در این تردستی شما در ابتدا یک اسکناس را کاملا به تماشاچی ها نشان میدهید و در یک چشم به هم زدن آن را تبدیل به یک کارت عابر بانک میکنید . با کمی تمرین میتوانید این تردستی را برای دوستانتان انجام دهید و در میان آنان بدرخشید . در بسته بندی این محصول یک دی‌وی‌دی آموزشی به زبان فارسی وجود دارد که به شکل کامل و به زبان فارسی این تردستی را به شما آموزش میدهد. توجه کنید که هر شعبده بازی را فقط یکبار برای دوستانتان انجام دهید تا راز بازی فلش نشود .

خرید ابزار شعبده بازی مدل سکه غیب کن کد SK 01

شعبده سکه غیب کن یک محصول بی نظیر و شعبده ای خارق العاده در مقابل چشم تماشاچیان است . در این شعبده شما یک سکه را با یک ترفند جادویی بی نظیر غیب کرده سپس ظاهر می کنید . توصیه می شود ترفندها رو چندین و چند مرتبه تمرین و تکرار کنید تا دوستانتان را مجذوب خود کنید . این مجموعه هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و مناسب تمامی سنین می باشد .

خرید ابزار شعبده بازی مدل آدامس کد EMC-430

در این شعبده بازی جالب شعبده باز در ابتدا یک آدامس تریدنت بزرگ را به حضار نشان میدهد و سپس با یک حرکت آن را تبدیل به دو آدامس موزی و نعنایی میکند و مجددا با یک حرکت آن را تبدیل به آدامس تریدنت میکند. نکته: این شعبده بازی بیشتر مناسب تیزر و فیلمبرداری می‌باشد و برای اجرای آن به صورت زنده باید کمی از تماشاچی ها فاصله داشته باشید تا راز بازی او نرود .

خرید ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ MJ 0013

ابزار شعبده بازی اجی مجیک به شما کمک می کند تا 13 ترفند برتر شعبده بازی را یاد بگیرید و دوستانتان را حسابی متعجب کنید . این پک سرگرم کننده در یک بسته بندی با کیفیت و بادوام در ابعاد 18×27 برای شما ارسال می شود و شامل قفل سحرآمیز ، توپ و جام سحرآمیز ، کارت گلدان جادویی ، حلقه و زنجیر جادویی ، عصای بالارونده ، توپ های سحرآمیز ، خرگوش سحرآمیز ، طناب و حلقه ، کارت جمع اعداد ، کارت دلقک جادویی ، کارت عابر بانک است . برای فراگیری راز این ترفندها یک دیسک که شامل اجرا و بازگویی رازهای شعبده بازی می باشد درون پک موجود است . توصیه می شود ترفندها رو چندین و چند مرتبه تمرین و تکرار کنید تا دوستانتان را مجذوب خود کنید . این مجموعه هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و مناسب تمامی سنین می باشد .

قیمت ابزار شعبده بازی طرح گیوتین طناب مدل 2 DSK

این گیوتین طناب واقعا شگفت انگیزه !!! زیرا اولین کاتری است که پس از قطع کردن طناب و یا نخ با تیغه هایش، مجددا آنرا سالم کرده و به حالت اول برمی گرداند. انگار که اصلا بریده نشده است. شیوه انجام این تردستی زیبا بدین صورت است که شما از تماشاچیان بخواهید طناب موجود بر روی این گیوتین را بررسی کند تا از سالم بودن آن مطمئن شود. سپس با رد کردن طناب از سوراخ های کاتر و سپس حرکت دادن تیغه های آن همگی خواهند دید که طناب به 2 قسمت بریده شده است. حالا با خواندن یک ورد جادویی و یا یک حرکت نمایشی زیبا مجددا تیغه های کاتر را به هم نزدیک کرده و طناب را به صورت کاملا سالم از آن بیرون بکشید. برق حیرت را در چشمان تماشاچیان ببینید. فقط هرگز راز آنرا فاش نکنید !!! تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی عصای جادویی ظاهر شو مدل DSK171

این عصای جادویی یکی از تردستی های زیبای شعبده بازان است. ترفندی که اکثر شعبده بازان حرفه ای داخلی و خارجی نظیر فارانوس آنرا انجام داده اند. در این شعبده بازی شما بطور ناگهانی و بسیار سریع یک عصای بزرگ را در دست خود و یا در میان پارچه ای ظاهر می کنید و سبب حیرت و شگفتی تماشاچیان خواهید شد. شیوه انجام این تردستی بدین صورت است که شما ابتدا دست خود و یا پارچه ای که داخل آن خالی است به تماشاچیان نشان داده تا همه از صحت کار شما مطمئن شوند. حالا عصای کوچک فشرده شده را که قبلا در میان دست و یا جیب خود و یا حتی در گوشه یک پارچه پنهان کرده اید، به یکباره رها کنید تا عصای کوچک در عرض چند صدم ثانیه باز شده و به عصایی بزرگ و حیرت انگیز تبدیل شود. تبدیل عصای کوچک به عصای بزرگ به قدری سریع می باشد که حتی اگر جلوی چشم همگان نیز این کار را انجام دهید هیچ کس متوجه راز این شعبده زیبا نخواهد شد و همگی به اشتباه فکر می کنند که عصا در هوا  و یا کف دست شما یکدفعه ظاهر شده است. لذت و هیجان این تردستی زیبا را از دست ندهید، فقط هرگز راز آنرا فاش نکنید !!! تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید…

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی پرواز فلز مدل DSK TOY

توضیحات محصول :شعبده پرواز فلز یک تردستی حرفه ای و بی نظیر می باشد. این شعبده زیبا به دلیل داشتن یک قرقره جادویی فوق سریع، تمامی فلزاتی را که خاصیت آهنربایی دارند با سرعت به سمت خود هدایت می کند و تماشاچی در یک چشم به هم زدن شاهد ناپدید شدن ناگهانی فلز می شود. این سیستم حرفه ای مکنده به دلیل داشتن آهنربای مغناطیسی بسیار قوی (هسته ای) قدرت جذب بالایی داشته و همچنین نخ نامرئی و محکم این قرقره امکان دیده شدن آن در برابر چشمان تماشاچیان را کاهش می دهد. شما کافیست قلاب این قرقره جادویی را به شلوار، پیراهن و یا حتی بازوی خود ببندید و سپس هنگامیکه تماشاچی در حال بررسی فلز مورد نظر می باشد بطور مخفیانه آهنربای هسته ای را در دستان خود نگهدارید و حالا فلز مورد نظر را داخل مشت یا کف دستان خود قرار دهید. اینجاست که با بازکردن مشت و یا کف دست خود جلوی چشمان تماشاچی، متوجه خواهد شد که هیچ فلزی در دستان شما وجود ندارد و در واقع فلز پرواز کرده است. این تردستی حرفه ای را می توانید با کمی تمرین به بهترین شکل انجام دهید !!! سطح شعبده : حرفه اینکته 1 : قابل ذکر است که فقط فلزاتی که خاصیت آهنربایی دارند در این شعبده زیبا قابل استفاده است.نکته 2 : شما می توایند جلوی چشم تماشاچی و در یک چشم به هم زدن فلز مورد نظر را ناپدید کنید.نکته 3 : قرقره، آهنربا و نخ نامرئی (بیش از نیم متر) از کیفیت بالایی برخوردار است.تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است.

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح کیسه راکت سحرامیز مدل DSK790

کیسه راکت جزو وسایل مهم و ضروری یک شعبده باز میباشد . این وسیله در تمام شاخه های شعبده بازی کاربرد بسیار زیادی دارد این ابزار را میتوانید در کیف هر شعبده بازی که در محافل و جشن ها برنامه اجرا میکند مشاهده کنید. با استفاده از این وسیله شما میتوانید هر جسم یا اشیاء کوچک از قبیل خودکار ، اسکناس ، توپ ، دستمال ، روسری ، کیف پول ، طناب ، کارت و حتی کبوتر را ناپدید و غیب نمائید. و یا حتی هر جسمی را تبدیل به یک جسم دیگر کنید مثلا چندین برگ کاغذ را داخل کیسه بیندازید وبا یک اشاره کاغذ ها را تبدیل به اسکناس یا تراول چک کنید. یا چندین برگ دستمال کاغذی را داخل کیسه بیندازید و در یک اشاره دستمال ها را تبدیل به خرگوش یا کبوتر کنید و کلی بازی دیگر که شما خود می توانید با این کیسه سحر آمیز طراحی و اجرا کنید.این وسیله حرفه ایی از جمله بازیهای متداول اجرایی شعبده بازان خوب بر روی صحنه های نمایش است.تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید…

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح عصای گل ظاهرکن مدل DSK1940

در این بازی جالب ، شعبده باز در حالی که یک عصا و یک گلدان خالی در دست دارد به تماشاچیان نشان میدهد داخل گلدان کاملا خالی بوده و عصا نیز بسیار معمولی میباشد . شما حتی می توانید ظرف شعبده را به تماشاچیان داده تا از نزدیک بررسی کنند . سپس با عصای خود چند ضربه به ظرف خالی میزند . در همین حین ناگهان یک گل بسیار زیبا داخل ظرف پدیدار می گردد و موجب تعجب تماشاچیان میشود . اجرای این بازی بسیار ساده بوده و نیاز به تمرین هم نخواهد داشت راهنمای اجرا و ترفند آموزشی در سی دی همراه محصول… نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر: شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی مدل might and magic کد 48

جذاب ترین مجموعه آموزش شعبده بازی در ایران به همراه دی وی دی آموزشی است این مجموع شامل 16 عدد ابزار است که هر کدام وسیله ای جالب برای سرگرمی و خلاقیت کودکان شماست

قیمت ابزار شعبده بازی اجی مجیک مدل عابر بانک کد AJ BN3ابزار شعبده بازی اجی مجیک مدل عابر بانک کد AJ BN3

در این تردستی شما در ابتدا یک اسکناس را کاملا به تماشاچی ها نشان میدهید و در یک چشم به هم زدن آن را تبدیل به یک کارت عابر بانک میکنید . با کمی تمرین میتوانید این تردستی را برای دوستانتان انجام دهید و در میان آنان بدرخشید . در بسته بندی این محصول یک دی‌وی‌دی آموزشی به زبان فارسی وجود دارد که به شکل کامل و به زبان فارسی این تردستی را به شما آموزش میدهد. توجه کنید که هر شعبده بازی را فقط یکبار برای دوستانتان انجام دهید تا راز بازی فاش نشود .

قیمت ابزار شعبده بازی بازی با نور مدل DSK187

یکی از بازی های جالب و حیرت انگیز شعبده بازی کار با نور است . این شعبده را شاید بارها از تلویزیون یا در جشن ها و محافل دیده باشید. شعبده باز در حالی که دست های خالی خود را به همه نشان میدهد ناگهان در هوا در بین انگشت های خودش نوری زیبا را ظاهر میکند. این نور قابلیت های شگفت انگیزی دارد . قادر است هر جا که شعبده باز اراده کند ناپدید و ظاهر شود.  کارهای جالب و هیجان انگیری با این وسیله حرفه ای می توان انجام داد. شعبده باز نور را داخل دهان خود می اندازد و از گوش خود ظاهر میکند. در جیب چپ خود میگذارد در جیب راست آنرا ظاهر میکند حتی می تواند نور را در مشت دست خودش قرار داده و در جیب تماشاچی ظاهر کند . او هر کاری که بخواهد با این نور میکند.  بازی نور واقعا جالب و حیرت انگیز بوده و هم اکنون در محافل بین المللی جامعه شعبده بازی در حال اجرا است.- سبک و قابل حمل- اجرای ساده و روان- قابلیت ترکیب با بازیهای دیگرپکیج بازی حاوی : – دو عدد دستگاه نور ( رنگ قرمز )تذکر :شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است.دوستان علاقه مند توجه داشته باشید درصد زیادی از ارزش ریالی خرید این وسیله به آموزش ترفند آن مربوط میشود پس در حفظ ترفند آموزشی دقت کنید.  نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی تبدیل آتش به شاخه گل کد EMC-0543

شعبده بازی تبدیل آتش به گل یکی از پرطرفدار ترین آیتم های شعبده بازی در بین مردم می‌باشد . در این اجرای زیبا شعبده باز در ابتدا در دست خود یک مشعل دارد که با کبریت یا فندک آن را روشن میکند ، سپس با چند حرکت و یک فوت جادویی مشعل آتشین تبدیل به یک شاخه گل قرمز زیبا میشود.

قیمت ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب مدل تبدیل روبان به عصا کد DSK3140

عصای جادویی یکی از شعبده های حرفه ای در صحنه های نمایش می باشد که اکثر شعبده بازان داخلی و خارجی آنرا انجام داده اند. شعبده ای که همه تماشاچیان مشتاق به دانستن راز آن می باشند. این عصای جادویی که طولی حدود یک متر را دارد و از جنس پلاستیک می باشد , براق بوده و هر بیننده ای هنگام نمایش گمان می کند که شما یک عصای محکم در دست خود دارید. شیوه انجام این تردستی حرفه ای بدین صورت است که شما ابتدا با جمع کردن عصا در دست خود، از قبل آنرا کوچک کرده و ضامن کشویی عصا را جهت ثابت نگهداشتن وضعیت آن قفل میکنید. سپس پارچه رنگی خارج شده از انتهای عصا را به همگان نشان دهید تا از واقعی بودن پارچه مطمئن شوند. حالا در حالیکه پارچه در دست شما می باشد و قفل عصا نیز آزاد شده است به یکباره مشت خود را باز کرده تا جلوی چشم همگان پارچه ای کوچک و ظریف به عصایی بزرگ و محکم تبدیل شود. این عمل به قدری سریع و ناگهانی می باشد که سبب حیرت و شگفتی همه تماشاچیان و حاضرین جمع خواهد شد. حتی شما می توانید این عصا را از میان دستان خود و یا یک پارچه خالی که قبلا آنرا به تماشاچی نشان داده اید در هوا یا کف دست خود ظاهر کنید و اینگونه هیجان و شگفتی کار خود را افزایش دهید. لذت تجربه این تردستی زیبا و حرفه ای را از دست ندهید !!! نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و آشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز آنها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب داشته باشید. تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن ،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس را به دنبال دارند.

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی مدل کارت نامرئی ساز ایکس ری

کارت ایکس ری کارت نامرئی سازی اشیا یه اجرا حرفه ایی و چشمگیرکه در اون با نامرئی کردن آنی اجسام حتی در دستان تماشاچی همه حیرت زده میشوند.شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است.دوستان علاقه مند توجه داشته باشید درصد زیادی از ارزش ریالی خرید این وسیله به آموزش ترفند آن مربوط میشود پس در حفظ ترفند آموزشی دقت کنید. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی مدل قفل رمزدار کد EMC-541

در این بازی بسیار زیبا شعبده باز در ابتدا یک قفل رمزدار کاملا معمولی را به حضار نشان میدهد،سپس از یکی از تماشاچی ها حلقه انگشتری را قرض میگیرد و آن را داخل قفل قرار میدهد و در قفل را می‌بندد و رمز آن را تغییر می‌دهد .سپس از تماشاچی میخواهد تا هر رمزی که دوست دارد روی قفل قرار دهد و سعی کند تا قفل را باز کند اما هیچ کسی موفق به انجام این کار نمی‌شود و در انتها شعبده باز از کسی که حلقه را از او گرفته بود میخواهد تاریخ تولدش را بگوید و برای مثال او میگوید ۱۳۶۸ و رمز قفل با تاریخ تولد تماشاچی باز میشود. این بازی قابلیت اجرا به چندین مدل مختلف را دارا می‌باشد و از جمله وسایل گران قیمت و مخصوص شعبده بازی است که شعبده بازان حرفه ای از آن استفاده میکنند. نمونه اجرای منتال و ذهن خوانی با این نوع قفل را حتما در برنامه عصر جدید مشاهده کرده اید

قیمتابزار شعبده بازی مدل خودکار جادویی DSK

ابزار شعبده بازی مدل خودکار جادویی شعبده خودکار جادویی یکی از بهترین و عجیب ترین جادوها در صحنه نمایش است. کاری که اکثر شعبده بازان حرفه ای خارجی آنرا انجام داده اند و هیچ کس متوجه راز آن نشده است. این خودکار جادویی هر نوع اسکناس، کاغذ، پارچه و حتی جیب شما را پس سوراخ کردن جلوی چشم همگان، مجددا سالم کرده و به حالت اولیه بر می گرداند و سبب شگفتی و حیرت همه تماشاچیان خواهد شد. خودکاری که همه حاضرین جمع می توانند قبل از اجرای نمایش آنرا تست کنند و با آن بنویسند تا از معمولی بودن خودکار مطمئن شده و خیالشان از هر گونه حقه و کلک پاک شود. حالا از آنها درخواست یک عدد اسکناس که ترجیحا درشت باشد (نظیر تراول چک و …) نمایید و سپس جلوی چشم آنها پول را سوراخ کرده و خودکار را از وسط آن عبور دهید. در این لحظه می توانید چهره وحشت زده آنها را هنگام سوراخ شدن پولشان مشاهده کنید. حالا با خواندن یک ورد جادویی، خودکار را از اسکناس خارج کنید. اینجاست که همه تماشاچیان و حاضرین جمع خواهند دید که اسکناس کاملا سالم است و هیچ سوراخی در آن وجود ندارد. اکنون می توانید خودکار را جهت بررسی مجدد به دست آنها بدهید. در این لحظه برق حیرت و شگفتی را در چشمان آنها مشاهده کنید و از این جادوی زیبا لذت ببرید !!! نکته : شما می توانید قبل و بعد از اجرای نمایش، خودکار را جهت بررسی به تماشاچی بدهید تا با آن نوشته و خیالش از هر گونه حقه و کلک پاک شود.تذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول در قالب یک دی وی دی آموزشی تصویری توضیح داده شده است و ارسال میگردد. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی ویدیویی (اختصاصی دنیای سرگرمیهای کمیاب) توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید…

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی اجی مجیک مدل توپ و قندان سحرآمیز کد AJ TG32

این قندان سحرآمیز یک قندان معمولی نیست. این قندان توپ های درونش هیچگاه تمام نمی شود و شما می توانید هر چقدر که دوست دارید برای تماشاچیان خود توپ ظاهر کرده و مجددا آنرا غیب کنید. شیوه انجام این تردستی زیبا بدین صورت است که ابتدا شما توپ داخل قندان را به تماشاچی بدهید تا از خالی بودن قندان مطمئن شود. سپس درب قندان را گذاشته و با خواندن یک ورد جادویی و یا حرکت نمایشی زیبا در قندان را بردارید. اینجاست که همگان در اوج شگفتی و ناباوری، توپی دیگر را داخل قندان مشاهده می کنند. شما می تونید مجددا درب قندان سحرآمیز را گذاشته و توپ ظاهر شده را غیب کنید و بار دیگر شگفتی و حیرت را در چشمان دوستانتان ببینید و این کار را بارها و بارها تکرار کنید بدون آنکه توپ های داخل آن تمام شود. با این محصول جادویی کارهای متفاوت زیادی می توان انجام داد که با قدرت تفکر شما امکان پذیر است. با این شعبده بازی زیبا می توانید علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کنید فقط هرگز راز آنرا فاش نکنید !!! نکته : علت حرفه ای بودن این نوع قندان نسبت به سایر فروشگاه ها، این است که شما می توانید آنرا جهت بررسی بدست تماشاچی دهیدتذکر : شیوه انجام این تردستی و افشای راز آن، در راهنمای کامل محصول توضیح داده شده است .

قیمت ابزار شعبده بازی مدل جعبه آموزشی کد EMS-04

پکیج آموزشی شعبده باز شو کاریست از گروه فرهنگی هنری اسپوتا با حمایت انجمن شعبده بازان ایران و اساتید شعبده ایران. در این مجموعه برترین اساتید شعبده باز ایران اقدام به آموزش انواع شعبده بازی و تردستی میکنند و به بهترین شیوه هنر شعبده را آموزش میدهند. در این مجموعه ۹ وسیله مخصوص تردستی وجود دارد که برای تمامی سنین مناسب می باشد .علاوه بر وسایل موجود بیش از ۲۰ تردستی با وسایل ساده مثل اسکناس و حلقه و کش و… در فیلم آموزشی محصول آموزش داده می‌شود . این مجموعه توسط شعبده باز خوب کشور آرمان اسپوتا تولید و عرضه گردیده است و مورد تایید پدر شعبده ایران دکتر بهروز کریمی می‌باشد .

قیمت ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح لامپ جادویی کد DSK1710

این وسیله کاملا با بازی روشن کردن لامپ Lighting فرق داشته و کاملا پکیج و یک وسیله بسیار حرفه ای میباشد . لامپ کاملا مخصوص هست اما هیچ کس این مسئله را متوجه نخواهد شد. شعبده باز یک لامپ به ظاهر معمولی را از کیف خود در آورده و در بین حضار مدعی میشود که میتواند با قدرت خود این لامپ را روشن کند. سپس لامپ را به یکی از تماشاچیان داده تا از نزدیک ببیند . در همین حین او آماده میشود تا دست به کار بسیار بزرگ و حیرت انگیزی بزند. کاری که هر تماشاچی از دیدن آن میخکوب میشود. پس از دیدن لامپ توسط تماشاچی او لامپ را در دستان خالی خود گرفته و به سمت تماشاچیان ایستاده و به لامپ خیره میشود. ناگهان همه خواهند دید لامپ به راحتی بدون هیچگونه سیم یا کابل برقی در دستان شعبده باز روشن میشود. واقعا حیرت انگیز است. شما با داشتن این لامپ اسرار آمیز هر بیننده ای را میتوانید روی صندلی میخکوب کنید . – نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید. تذکر=شیوه انجام این تردستی و افشای راز ان،در راهنمای کامل محصول در قالب یک سی دی اموزشی تصویری توضیح داده شده است. چرا جادو یاد بگیریم؟ اگر چه جادو و تردستی به عنوان یک سرگرمی محبوب و پرمخاطب شناخته شده است،ولی در عین مهیج بودن و جذابیت ذاتی این گونه وسایل ،مزایایی همچون تحریک کنجکاوی و خلاقیت،بهبود مهارت های بین فردی(کلامی و غیر کلامی)،توسعه مهارت های اجتماعی و عاطفی ،افزایش اعتماد به نفس،پیشرفت مهارت های حرکتی،کشف ناشناخته ها و شادی یادگیری رازها و ترفندهای جادوگری ،تنها بخشی از علل یادگیری جادو و شعبده بازی می باشد. پس پیشنهاد میکنیم برای خرید یک هدیه استثنایی برای دلبندانتان این مجموعه را فراموش نکنید..

ادامه مطلب

قیمت ابزار شعبده بازی مدل قاشق سحرآمیز کد EMC-0463

در این شعبده بازی حیرت انگیز شعبده باز در ابتدا یک قاشق به ظاهر معمولی و یک کارت ویزیت که عکس قاشق روی آن چاپ شده است به حضار نشان میدهد سپس از یکی از حضار میخواهد تا با خودکار روی کارت مورد نظر امضا کند یا چیزی بنویسد .و کارت را پشت و رو روی زمین قرار دهد سپس با یک نگاه قاشقی را که در دستش بوده است میشکند و با یک فوت جادویی نقاشی قاشق بر روی کارت نیز که قبلاً تماشاچی امضا کرده بود خم میشود.

قیمت ابزار شعبده بازی مدل تبدیل یک توپ به چهار توپ کد SM BLL 04

این شعبده زیبا در عین سادگی بسیار اسرار آمیز می باشد. شیوه انجام این تردستی زیبا بدین صورت است که شما ابتدا دستانتان را به تماشاچی نشان بدهید که فقط یک توپ قرمز در دستان شما قرار دارد.حالا جلوی چشم تماشاچیان و با یک حرکت نماشی زیبا تماشاچیان در کمال شگفتی و ناباوری خواهند دید که یک توپ به دو توپ تبدیل شده است. صبر کنید ، این پایان کار نیست. این حرکت تا ظاهر شدن چهارمین توپ ادامه خواهد داشت. حالا برق حیرت و شگفتی را در چشمان حاضرین جمع مشاهده کنید و لذت ببرید.دوستان علاقه مند توجه داشته باشید درصد زیادی از ارزش ریالی خرید این وسیله به آموزش ترفند آن مربوط میشود پس در حفظ ترفند آموزشی دقت کنید. نکته مهم : کسانی که از وسایل تردستی و شعبده بازی برای سرگرمی دوستان و اشنایان خود استفاده میکنند باید این نکته را همواره به یاد داشته باشند که جذابییت این گونه لوازم تا زمانیست که راز انها فاش نشود،پس با مخفی نگه داشتن ترفند وسایل‌ شعبده بازی نزد خود،برق حیرت و کنجکاوی را در هر بار اجرای تردستی فوق در چهره دوستان و اطرافیانتان ببینید. اگر این تردستی را دوست داشتید ،توصیه میکنیم نگاهی به طیف وسیعی از دیگر لوازم شعبده بازی این فروشگاه داشته باشید.
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط